BizKİMİZ

Ete biraz emekBİRAZ DA DEĞER KATTIK

Sonra biraz 'is', biraz da 'his' ekledik ve…
FÜMECİ SMOKEHOUSE’u yarattık!

Biz, yeme ve içme konusunda alışılagelmişin dışına çıkan gurmeleriz. Etin zevkle tütsülendikten sonra ortaya çıkan kusursuz lezzetinin tadını bilen iki arkadaş olarak füme et geleneğini yaşatma gayesiyle bu işe başladık. Bu lezzeti yaşatmak adına çıktığımız ve birçok deneyimlerle ilerleme kaydettiğimiz yolda, müşterilerimize etin gerçek füme tadını anlayacakları ürünleri sunarız.

SİZİN İÇİN ÖZENLE HAZIRLIYORUZ.


Trakya bölgesinde yer alan özel çiftliklerde beslenen hayvanlardan elde edilen etleri kullanıyoruz. Organik yemleme yöntemi ile beslenen ve açık arazilerde rahatça dolaşan hayvanların kusursuz etlerini, İstanbul’daki üretim tesisimizde yoğun el emeği ile tütsüleme işlemine hazır hale getiriyoruz. Özel üretim fırınlarımızda, doğal meşe odunu isinde yaptığımız, katkısız ve tamamen doğal füme etlerimizi ve diğer şarküteri ürünlerimizi her damak tadına uygun olarak sofralarınızla buluşturuyoruz.

Fümeci Smokehouse

SağlığınızıÖNEMSİYORUZ

Türk Gıda Kodeksine uygun üretim süreci içerisinde bulunan personelimizin eğitim, hijyen ve kalite kurallarına yönelik tutumlarını önemseyerek, her şeyin en iyi şekilde, özenle ilerlemesini ve sonuca ulaşmasını sağlıyoruz. Bizim için müşterilerimize sunulacak ürünlerimizin lezzeti kadar, üretim şeffaflığı da önemlidir.

KALİTEMİZ İLE FARK YARATIYORUZ


Bir işi değerli kılan kalitesidir. Kalite fark yaratmaktır. Bizim farkımız ete verdiğimiz emek ve değerdir. Sunulanı değerli yapan ise, verdiği haz ve lezzettir. Bu nedenle, etlerimizin damakta bırakacağı o anlatılmaz tadı, haz verici bir pişirme yöntemi ile birleştiriyoruz. Etlerimize duyulan sonsuz güveni her zaman koruyarak, toptan ve perakende satışlarımız ile sofralarınızda bizlere açacağınız yeri hak edeceğimize inanıyoruz.

Fümeci Smokehouse
Fümeci Smokehouse
Fümeci Smokehouse
Fümeci Smokehouse
Fümeci Smokehouse
Fümeci Smokehouse
Fümeci Smokehouse
Fümeci Smokehouse